Köşker’in Sır başkanlığı

Köşker'in Sır başkanlığı

Yusuf Öztürk'ün yeniden aday olmayıp olağanüstü kongreye gidilen Gebzespor'da ekonomisi güçlü, kulübü bir adım daha ileriye taşıyacak yönetim oluşturulması gündemdeydi. Girişimlerde yapıldı ancak sonuç alınamadı. Belediye Başkanı Köşker, görev ve yetki verdiği Abbas Sır'ı başkan ilan etti..

02 Temmuz 2018 - 09:37

KÖŞKER'İN SIR BAŞKANLIĞI

YUSUF ÖZTÜRK'ÜN YENİDEN ADAY OLMAYIP OLAĞANÜSTÜ KONGREYE GİDİLEN GEBZESPOR'DA EKONOMİSİ GÜÇLÜ, KULÜBÜ BİR ADIM DAHA İLERİYE TAŞIYACAK YÖNETİM OLUŞTURULMASI GÜNDEMDEYDİ. GİRİŞİMLERDE YAPILDI ANCAK SONUÇ ALINAMADI. BELEDİYE BAŞKANI KÖŞKER, GÖREV VE YETKİ VERDİĞİ ABBAS SIR'I BAŞKAN İLAN ETTİ..

TÜM YÜK KÖŞKER'DE

Beş yıl aradan sonra yeniden profesyonel lige geri dönüş yapan, adını camianın tarih sayfalarına yazdıran Yusuf Öztürk başkanlığındaki yönetim yeni sezonda  görev almayacaklarını ilan etmişlerdi. Bu süreçten sonra şampiyonluk yolunda camiaya en büyük desteği sunan belediye başkanı Adnan Köşker tüm ipleri eline aldı. Kulübe yakın isimlerle istişare ederek 3.ligde ekibi daha bir üst lige taşıyacak bilgi, birikim ve ekonomik olarak güçlü bir yönetim oluşturulması için kafa kafaya verildi. Görüşmeler yapıldı ancak sonuç alınamadı. 24 Haziran seçim sürecinde transfer döneminin boş geçmemesi adına sportif direktör Abbas Sır görevlendirildi. Teknik patron Özgür Vurur'un raporu doğrultusunda transferler gerçekleştirildi. Bugün yapılan kongre öncesinde ise Abbas Sır spor gazetecileri için oluşturulan whatshap grubundan "Şükürler olsunki Adnan Köşker başkan klube sahip çıktı. Merak etmeyin sürpriz bir liste çıkacak" diye bilgilendirme yapmıştı. Ve sürpriz lise açıklandı. Başkan Abbas Sır oldu. Listesinde ise geçen yönetimde yer alan isimlerden oluşturuldu. Ortaya çıkan tabloda ise tüm yük belediye başkanı Adnan Köşker'de olacağı ortaya çıktı.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MENEKŞENİN KEYFİ YERİNDE
MENEKŞENİN KEYFİ YERİNDE
DARICA’YA DİŞLİ RAKİP
DARICA’YA DİŞLİ RAKİP